O mnie

Cześć, mam na imię Marta

Profesjonalnie fotografuję od 2010 roku, ale zdjęcia robię od dziecka. Fotograf to zawód, który mnie wybrał. I bardzo się z tego cieszę :)

Pierwsze zawodowe kroki stawiałam na ślubach. Cała reszta pojawiła się naturalnie wraz z kolejnymi etapami w życiu moich par młodych, które wracały na sesje powiększających się rodzin. I tak do fotografii ślubnej dołączyła fotografia rodzinna – sesje ciążowe, sesje noworodkowe, sesje dziecięce, sesje rodzinne, coroczne mini sesje świąteczne.

Wykonuję również reportaże z uroczystości rodzinnych. Towarzyszę Wam podczas chrztów, pierwszych urodzin, na komuniach, rocznicach ślubu. Zawsze kiedy potrzebujecie pięknych zdjęć.

Empatia, wrażliwość i umiejętność obserwacji oraz fascynacja ludzkimi emocjami sprawiają, że reportaż jest jedną z moich ulubionych form fotografii.

W miarę rozwoju jako fotograf i nabywania pewności siebie jako kobieta, coraz więcej zainteresowania poświęcam sesjom kobiecym. W moich klientkach widzę piękno, którego one czasem nie potrafią dostrzec. Dlatego kobiece sesje portretowe i buduarowe z udziałem wizażystki dają mi dużo radości i jeszcze więcej pewności, że moja praca ma sens.

Poznań to moje ukochane miasto, ale świetnie się czuję także w podróży. Siadając przy stoliku na klimatycznym placu, w jakimś wielkim mieście lub maleńkim miasteczku, w Polsce, Europie czy gdziekolwiek na świecie, obserwuję ludzi, tym razem (najczęściej) bez aparatu, po prostu chłonąc atmosferę chwili. A gdy potrzebuję solidnego resetu to czytanie książki w miejscu z widokiem na jakiekolwiek morze jest moim ulubionym sposobem na relaks.

Mieszkam z adoptowaną z Azyl dla Królików w Toruniu króliczycą Dziunią, dzięki której zaczęłam się aktywnie angażować w działania fundacji prozwierzęcych.

Zapraszam na sesje studyjne (Poznań – Podolany) i sesje plenerowe w Poznaniu i okolicach.

Do zobaczenia :)

Copyright © 2024 Marta Kuchcińska Fotografia · Theme by 17th Avenue