Olga & Pedro / Polsko – portugalskie wesele w Hotelu Remes

Już nie raz wspominałam, że śluby międzynarodowe są moim zdaniem bardzo wyjątkowe. Tym razem miałam okazję zachwycić się atmosferą na weselu polsko-portugalskim.

W Portugalii byłam tylko raz i to zdecydowanie zbyt krótko, ale już wtedy urzekła mnie życzliwość tego narodu. Dlatego z niecierpliwością czekałam na dzień wesela Olgi i Pedro. Moje spostrzeżenia się potwierdziły. Choć minęło już ponad pól roku od dnia ich ślubu nadal jestem pełna podziwu dla portugalskiej rodziny Pana Młodego. Ich otwartość (mimo barier językowych), życzliwość i luz skradły moje serce. Oczywiście nie bez zasługi byli Polacy, którzy szczerze przyjęli zagranicznych gości.

A historia… piękna, bo mamy fajne czasy. Możemy podróżować, poznawać się i zakochiwać. Olga pojechała do Lizbony, poznała Pedro i jej serce tam już zostało. To tak w dużym skrócie. Choć teraz mieszkają w Polsce to sentyment do Portugalii i Lizbony pozostał. Pasje Olgi i Pedro okazały się genialnym pomysłem do wykorzystania w weselnych dekoracjach. Popatrzcie tylko na księgę gości (deska!), tort. Po prostu widać, że to wesele ludzi kochających morze i naturę. Przy okazji zobaczcie pomysł na podziękowanie dla rodziców w dużym formacie.
To był piękny dzień, choć pogoda płatała figle. Na szczęście plener udało nam się zrobić w całości mimo zapowiedzi dramatycznych burz. Sesję ślubną zrealizowaliśmy w moim ulubionym stylu – w przyrodzie, blisko natury, z zachodzącym słońcem w tle.

Obejrzyjcie zdjęcia – uśmiech Olgi sprawi, że też się uśmiechniecie.

Wesele – Hotel Remes

Dekoracje – Wesele z Naturą 

Oprawa muzyczna – Dj Jacek Polak

fotograf slubny poznan fotograf slubny poznan fotograf slubny poznan fotograf slubny poznan fotograf slubny poznan fotograf slubny poznan fotograf slubny poznan wesele hotel remes wesele hotel remes wesele hotel remes wesele hotel remes wesele hotel remes wesele hotel remes wesele hotel remes wesele hotel remes wesele hotel remes wesele hotel remes naturalna sesja slubna poznan naturalna sesja slubna poznan naturalna sesja slubna poznan naturalna sesja slubna poznan naturalna sesja slubna poznan naturalna sesja slubna poznan naturalna sesja slubna poznan

Copyright © 2024 Marta Kuchcińska Fotografia · Theme by 17th Avenue