Dominika & Mateusz – słoneczne wesele w Novel House

Tym razem dwa słoneczne dni, bo Dominika i Mateusz to nieliczni szczęściarze, którym zarówno w dniu ślubu jak i podczas sesji plenerowej towarzyszyło piękne słońce. I tu muszę wtrącić, że fotograf miał mniej szczęścia… w drodze z sali weselnej na parking, która nie była wcale daleka, spotkała mnie taka ulewa, że nie została na mnie przysłowiowa sucha nitka. Ale taką cenę za te słoneczne kadry w pełni akceptuję, padać może kiedy praca już skończona.

Wracając do naszej pięknej Pary – to kolejni cudowni ludzi, którym udało się swoje pasje i zainteresowania wpleść w oprawę tego wielkiego dnia. Efekt tym lepszy, że zaangażowana była też rodzina i przyjaciele, między innymi brat Panny Młodej zadbał o oprawę muzyczną ceremonii, a także o muzyczne niespodzianki we własnym wykonaniu podczas wesela. Wszystko w pięknym otoczeniu- ceremonia w spokojnym, niewielkim kościele, z dala od miejskiego zgiełku, podobnie przyjęcie w Pensjonacie Novel House, położonym w sercu Puszczy Zielonki, w otoczeniu lasów i natury. Sesja plenerowa nie mogła być inna – szukaliśmy przyrody i ciepłego zachodzącego słońca. O tym, że obiektyw kocha tą Parę możecie się przekonać poniżej.

Podsumowując to był ślub jak marzenie – miło było tam być i współpracować z Dominiką i Mateuszem.

Wesele – Novel House 

Sukienka Panny Młodej – Julia Rosa

Makijaż i fryzura Panny Młodej na sesję plenerową – Kasia Kałek- Dekert


fotograf wesele kaminsko fotograf wesele kaminsko fotograf wesele kaminsko fotograf wesele kaminsko fotograf wesele kaminsko fotograf wesele kaminsko fotograf wesele kaminsko fotograf wesele kaminsko fotograf wesele kaminsko fotograf wesele kaminsko fotograf wesele kaminsko fotograf wesele kaminsko fotograf wesele kaminsko fotograf wesele kaminsko fotograf wesele kaminsko fotograf wesele poznan fotograf wesele poznan fotograf wesele poznan fotograf wesele poznan sesja ślubna wielkopolska fotograf wesele poznan sesja ślubna wielkopolska sesja ślubna wielkopolska sesja ślubna wielkopolska sesja ślubna wielkopolska sesja ślubna wielkopolska sesja ślubna wielkopolska sesja ślubna wielkopolska sesja ślubna wielkopolska

Copyright © 2024 Marta Kuchcińska Fotografia · Theme by 17th Avenue