Fotografia ślubna: sesja narzeczeńska, reportaż ślubny, sesja ślubna PoznańOd tego wszystko się zaczęło.

W 2010 roku rzuciłam się w wir ślubnych emocji. Zdjęcia ślubne to dość odważny start, ale nie wyobrażałam sobie innej drogi. Mam kilkanaście lat doświadczenia jako fotograf ślubny i ciągle jestem ciekawa Waszych historii.

W ofercie fotografii ślubnej znajdziecie pełen zakres usług – od sesji narzeczeńskiej, przez reportaż z dnia ślubu po sesję ślubną i cudowne pamiątkowe fotoalbumy.

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska to nie tylko bezcenna pamiątka, ale okazja do oswojenia się z obiektywem i przedsmak sesji ślubnej.  Efekty takiej sesji to także doskonały pomysł na  zaproszenia, powiadomienia o ślubie, dekorację sali weselnej, a nawet prezenty dla rodziców.  A poza tym jest to dobra zabawa i piękna pamiątka czasu narzeczeństwa dla Was.

Przykładowa sesja narzeczeńskaReportaż ślubny

Dzień ślubu toczy się swoim rytmem i jest pełen emocji. Fotograf ślubny towarzyszy Wam przez cały czas: od momentu przygotowań, przez samą ceremonię zaślubin i wesele. Reportaż ślubny charakteryzuje się tym, że nie ingeruję w przebieg wydarzeń. Dyskretnie obserwuję, tak aby Wasze zdjęcia ślubne były jak najbardziej naturalne. Natomiast w trakcie wesela możemy wykonać mini sesję pary młodej oraz pamiątkowe zdjęcia z gośćmi.
Reportażu z dnia ślubu trwa do 12 godzin.

Przykładowy reportaż z dnia ślubuSesja ślubna w plenerze 

Pełnowymiarową plenerową sesję ślubną wykonujemy w innym dniu, w uzgodnionym terminie. Jestem zdania, że piękne zdjęcia ślubne można zrobić wszędzie, ponieważ to Wy i Wasza relacja odgrywa pierwszoplanową rolę. Najchętniej fotografuję w naturze, z dala od zatłoczonych miejsc. Jestem ciekawa Waszych lokalizacji, wspomnień, zainteresowań. Na pewno znajdziemy wspólną drogę, aby zrealizować Wasze marzenie o najpiękniejszych zdjęciach ślubnych.

Przykładowa sesja ślubna plenerowaCo otrzymacie?

Przygotowałam dla Was kilka propozycji pakietów fotografii ślubnej. W każdym z nich otrzymacie od kilkaset najlepszych zdjęć. Wszystko fotografie będą przygotowane do wywołania i zapisane na eleganckim pendrive. Ponadto, każdy pakiet fotografii zawiera wysokiej jakości odbitki w formacie 15×23 cm lub fotoalbumy. 
Pojedyncze sesje narzeczeńskie i sesje ślubne, w zależności od wybranej opcji, zawierają od kilkunastu do kilkudziesięciu zdjęć w formie plików oraz odbitek.

Gdzie?

Poznań i okolice lub dojadą do Was dokądkolwiek w Polsce i Europie :)

Cena

Pojedyncze sesje zdjęciowe: narzeczeńska od 400 zł., ślubna plenerowa od 800 zł.
Pakiet ślubny z reportażem od 3200 zł.

Umów sesję zdjęciową

Copyright © 2024 Marta Kuchcińska Fotografia · Theme by 17th Avenue