Sesja kobieca studyjna, plenerowa, buduarowa PoznańSesje kobiece, sesje buduarowe i sesje portretowe nie są zarezerwowane dla gwiazd i celebrytek.

Niemal każda dziewczyna mówi mi, że jest niefotogeniczna, nie umie pozować. Moja rolą jest poprowadzenie Cię przez sesję i pokazanie jak póz, nie musisz tego potrafić przychodząc na sesję do profesjonalistki. A kiedy zapomnisz o stresie po prostu zaczniesz się dobrze bawić.

To świetny pretekst by spędzić kilka chwil, w których nie jesteś wyłącznie mamą, przyszłą żoną, partnerką, ogarniaczką życia rodzinnego i/lub kobietą sukcesu.

Podczas sesji możesz być sobą – w swoim najlepszym wydaniu. Lub w kilku różnych. Jest to okazja do zrobienia dla siebie czegoś miłego. Do poczucia się piękną. Poprawienia humoru. Dodania pewności siebie. Zatrzymania chwili, bo co do tego mamy pewność – czas i tak minie.

Bardzo ważnym elementem sesji kobiecej jest makijaż fotograficzny wykonany przez profesjonalną wizażystkę. Takie przygotowanie pozwoli nam podkreślić wszystkie atuty urody i sprosta wymagającemu oświetleniu. Do Twojej dyspozycji są również sukienki ze studyjnej szafy.

Zawsze zachęcam do połączenia sesji w stylu glamour z sesją sensualną, dlatego zabierz też ze sobą fajną bieliznę. Nawet jeśli przed sesją nie czujesz się gotowa na zrezygnowanie z części garderoby jest bardzo prawdopodobne, że w trakcie sesji kobiecej zmienisz zdanie i odważysz się na więcej.

Sesja kobieca studyjnaSesja kobieca plenerowaCo otrzymasz?

Spośród kilkudziesięciu najlepszych zdjęć poddanych retuszowi, sama wybierzesz te, które najbardziej Ci się spodobają. Otrzymasz je w formie plików oraz świetnej jakości odbitek lub fotoalbumu.

Gdzie?

Sesje studyjne: Poznań – Podolany
Sesje plenerowe: do ustalenia indywidualnie

Cena

Sesja kobieca z makijażem fotograficznym od 700 zł.

Umów sesję zdjęciową

Copyright © 2024 Marta Kuchcińska Fotografia · Theme by 17th Avenue