Fotografia rodzinna i dziecięca, sesja ciążowa, sesja noworodkowa, reportaż z uroczystości PoznańKażda okazja jest dobra, żeby uwiecznić wyjątkowe chwile z życia rodzinnego.

Zaczynając od sesji ciążowej, przez pierwsze zdjęcia małego człowieka, reportaż z chrzcin, sesje rodzinne i mini sesje świąteczne. Z ogromną przyjemnością towarzyszę Wam podczas dorastania Waszych pociech.

Z wieloma moimi stałymi klientami widzę się przynajmniej raz w roku na sesji rodzinnej lub na sesji dziecięcej. Oglądając te zdjęcia sama nie mogę się nadziwić jak szybko maluchy zmieniają się w przedszkolaki, idą do szkoły… Dzieci, które zaczynałam fotografować jeszcze w brzuchu mamy są już po pierwszych komuniach, a słodkie maluszki wyrosły na urocze nastolatki. Kiedy to się stało? Nie mam pojęcia, ale zdecydowanie szybciej niż byśmy chcieli (przepraszam nastolatkowie!). Pozostały jednak piękne fotografie – bezcenne pamiątki :)

Sesje rodzinne i dziecięce

Na zdjęcia rodzinne możemy umówić się zarówno w studio jak i w plenerze. Polecam minimalistyczny, naturalny styl, bo to, co najcenniejsze to Wasza więź i emocje. Na każdej sesji namawiam Was na ujęcia rodzinne. Zdjęcia z rodzicami będą cenną pamiątką dla wszystkich gdy Wasze dzieci już dorosną :)

Przykładowa sesja rodzinna i dziecięcaSesja ciążowa

Sesje ciążowe – cudowne zdjęcia brzuszkowe możemy wykonać zarówno w studio jak i w plenerze. Zachęcam do wykonania zarówno ujęć samej mamy jak i wspólnych zdjęć z przyszłym tatą oraz rodzinnych, jeśli macie już dzieci. Niezależnie od tego czy spotykamy się w plenerze czy w studio zachęcam także do skorzystania z profesjonalnego makijażu fotograficznego, który podkreśli atuty Waszej urody i sprosta wymogom fotografii. Istnieje możliwość skorzystania ze studyjnej szafy, gdzie czeka na Was kilka eleganckich sukienek ciążowych.

Przykładowa sesja ciążowaSesja noworodkowa

Sesja noworodkowa to wyjątkowe spotkanie w Waszym domu. Maluszki szybko się zmieniają dlatego zdjęcia z nowym członkiem rodziny najlepiej wykonać w 2 lub 3 tygodniu życia dziecka. Sesja noworodkowa w konwencji “lifestyle”, czyli w naturalnym środowisku – w domu, z rodzicami, rodzeństwem, bez błysków lamp i w znanym otoczeniu to najbardziej komfortowa opcja dla noworodka i świeżo upieczonych rodziców. Ponadto taka formuła pozwala na uchwycenie naturalnej więzi i emocji. Czas dostosowujemy do możliwości małego modela/modelki :)

Przykładowa sesja noworodkowaReportaż z uroczystości rodzinnych; z urodzin, chrzcin lub komunii

Chrzty, przyjęcia z okazji roczku, pierwsze komunie, rocznice ślubu i inne spotkania rodzinne to wyjątkowe okazje wymagające wyjątkowej oprawy fotograficznej. W dzisiejszych czasach coraz rzadziej mamy okazję spotkać się w większym gronie rodzinnym. Dlatego wykonanie zdjęć z takich uroczystości warto oddać w ręce profesjonalnego fotografa. W skład reportażu wchodzą zdjęcia z ceremonii oraz niepozowane zdjęcia, które zaczynamy robić zazwyczaj po obiedzie, tak by uwiecznić tort. Ponadto podczas reportażu z chrztu, roczku, pierwszej komunii i innych uroczystych spotkań rodzinnych wykonujemy także pamiątkowe zdjęcia z gośćmi.Co otrzymacie?

Najpiękniejsze ujęcia wybieracie sami, w każdym pakiecie jest możliwość zakupienia dodatkowych ujęć. Zdjęcia otrzymujecie w formie plików oraz najwyższej jakości odbitek lub fotoalbumów.

Gdzie?

Sesje studyjne: Poznań – Podolany
Sesje plenerowe: do ustalenia indywidualnie

Cena

Sesje ciążowe, rodzinne i dziecięce od 500 zł.
Sesje noworodkowe od 550 zł.
Reportaże z uroczystości rodzinnych od 650 zł.

Umów sesję zdjęciową

Copyright © 2024 Marta Kuchcińska Fotografia · Theme by 17th Avenue