Kobiecy portret biznesowy

Może rzadko pokazuję te zdjęcia, ale bardzo lubię kobiece sesje. I zawsze namawiam klientki na takie zdjęcie. Zarówno te zmysłowe, przeznaczone do prywatnych albumów, jak i te, które pomogą budować wizerunek w biznesie.

Czasami, celowo bądź przypadkiem, trafiam w Internecie na wizytówki kobiet, które podziwiam – profesjonalistek, menadżerek, artystek… Ich doświadczenie i osiągnięcia robią na mnie niesamowite wrażenie. Z kolei ich zdjęcia profilowe – nie zawsze!
Każde zdjęcie ma swój kontekst i atmosferę. Pierwsze wrażenie możemy zrobić tylko raz i mamy na to od ułamka sekundy do 7 sekund. Czyli czas mrugnięcia okiem lub załadowania strony! Szczególnie w dobie social mediów, rekrutacji i pracy zdalnej warto zadbać o porządne zdjęcie biznesowe. Profesjonalne, takie jak wrażenia, które chcemy wywołać, a jednocześnie takie, na którym wyglądamy elegancko, kobieco i z którego będziemy dumne, gdy na LinkedIn i Facebooku pracodawca ogłosi nasz awans dołączając naszą fotografię.
Profesjonalne zdjęcie biznesowe może być jednocześnie prawdziwe, kobiece oraz dostosowane do zawodu i wizerunku, który budujemy wśród klientów, współpracowników i pracodawców.

Na zdjęciach: Marta, Ania, Ania i Basia.
Make up : Karolina Zwolska Rakoniewska oraz Ewa Kokoszka

Copyright © 2024 Marta Kuchcińska Fotografia · Theme by 17th Avenue