Rodzinna sesja zdjęciowa Poznań

Nareszcie kwiecień! Pora roku, którą uwielbiam, bo mój kalendarz wypełnia się tym, co lubię najbardziej – ślubami i plenerami. Ale to nie tylko zdjęcia par młodych i narzeczonych. To czas kiedy wychodzimy do parków i lasów na rodzinne i dziecięce sesje zdjęciowe. Otwarcie tegorocznego sezonu na sesje plenerowe w Polsce już za mną, ale dziś postanowiłam pokazać Wam sesję z zeszłego roku. To jeszcze nie jest ostatni materiał z tych przygotowanych na bloga , które oczekują na publikację. Mam nadzieję, że zdążę ze wszystkim zanim zacznie się prawdziwa „gorączka”.

Jest to też przypomnienie dla wszytskich moich klientów, którzy planują sesję plenerową w tym roku, aby nie zwlekać do jesieni. Wiosna i lato zawsze mijają zbyt szybko. I niestety, zanim sie obejrzymy znów będzie październik. To nadal jest całkiem fajny czas na sesję (te zdjęcia poniżej były robione na samym początku października), ale trudniej trafić w ciepły dzień i terminy też się kurczą. Tyle wstępu i kwestii organizacyjnych:)

Poniżej sesja małej Blanki z rodzicami i babcią. Bardzo Was zachęcam do fotografowania dzieci z dziadkami. Nie tylko na profesjonalnych sesjach, ale także na co dzień. Zapewniam Was, że te zdjęcia będą ważną pamiątką dla Waszych dzieci, kiedy dorosną. Poza tym sprawią też dużo radości dziadkom i na pewno zajmą honorowe miejsce w albumach i ramkach. Sesja z Blanką przybrała formę wspólnego spaceru i naturalnych, rodzinnych ujęć. Proste kadry pokazujące miłość, czułość i bliskość.

Copyright © 2024 Marta Kuchcińska Fotografia · Theme by 17th Avenue