Antonina – sesja na roczek – fotograf dziecięcy Poznań

Roczek ma się tylko raz ;) Dlatego warto zadbać o piękne wspomnienia. Tak naprawdę nie trzeba szukać okazji, aby zrobić sesję swojemu dziecku. Czas mija niesłuchanie szybko, a maluchy zmieniają się w takim tempie, że trudno za nimi nadążyć. Przyznacie, że roczek to jest doskonały pretekst do wykonania profesjonalnej pamiątki.
Sesja na roczek to już kolejne spotkanie z tą uroczą dziewczynką. Niestety tego dnia Tośka nie czuła się najlepiej, a połowa sesji odbyła się w lekkim deszczu… Jednak zupełnie nie widać tego po efektach sesji :)
Korzystając z okazji do wykonania pamiątkowych zdjęć możemy wybrać sesję rodzinną lub fotografie samego maluszka. W sezonie letnim najchętniej wykonuję sesje w plenerze, w poznańskich parkach, nad jeziorami, w lesie. To najlepsze scenerie do naturalnych zdjęć dzieci i rodzin. Sesje plenerowe, w charakterze pikniku, spaceru, wspólnego rodzinnego czasu są dla dzieci zupełnie bezstresowe i mogą być po prostu świetną zabawą. Warto znaleźć czas, sesje nie trwają długo, zazwyczaj około 45 minut – 1 godzinę , tyle co rodzinny, weekendowy spacer :)

Copyright © 2024 Marta Kuchcińska Fotografia · Theme by 17th Avenue