Sesja kobieca Jagody / Poznań

Wiele kobiet uważa, że sesje zdjęciowe zarezerwowane są dla gwiazd i celebrytek, ewentualnie służą do udokumentowania kilku ważnych momentów w życiu (ślubu, macierzyństwa, a później to już dzieci na pierwszy plan, a mamy wychodzą z kadru). Dziewczyny mówią mi: „a gdzie ja na sesję, po co, mam przecież kilka fajnych zdjęć, jakieś selfie telefonem, zresztą jestem niefotogeniczna itd….”.

A co jeśli te najważniejsze momenty w życiu to dziś, jutro? Dlaczego odkładać celebrowanie życia na specjalne okazje?

Na sesję kobiecą zawsze jest dobry czas. A ponadto jest to świetny pretekst by spędzić kilka chwil, w których nie jesteś wyłącznie mamą, przyszłą żoną, partnerką, ogarniaczką życia rodzinnego i/lub kobietą sukcesu. To czas, gdy możesz być sobą – w swoim najlepszym wydaniu. Lub w kilku różnych. Jest to okazja do zrobienia dla siebie czegoś miłego. Do poczucia się piękną. Poprawienia humoru. Dodania pewności siebie. Zatrzymania chwili, bo co do tego mamy pewność – czas i tak minie.

Dziewczyny, kobiety, partnerzy i wszyscy zainteresowani!

Sesja u fotografa to nie jest kilka przypadkowych ujęć smartfonem. To kilka godzin TYLKO DLA SIEBIE. Profesjonalny makijaż, nauka pozowania, wydobywanie z Was wszystkiego co najlepsze. I najpiękniejsze.

A jeśli nadal masz wątpliwość czy sesja kobieca jest dla Ciebie to dodam, że przy okazji wykonamy też profesjonalne zdjęcie do CV, na biznesowe profile społecznościowe itp. Naprawdę warto! Ofertę znajdziesz tutaj: https://martakuchcinska.pl/sesja-kobieca/

Na zdjęciach: Jagoda
Makijaż: Ewa Kokoszka

sesja kobieca Poznań
sesja kobieca Poznań
sesja kobieca Poznań
sesja kobieca Poznań
sesja kobieca Poznań

Copyright © 2024 Marta Kuchcińska Fotografia · Theme by 17th Avenue