Kaja & Grzegorz / Ślub plenerowy Rezydencja Solei

Kiedy na dworze zima z przyjemnością wracam do letnich kadrów. Choć zeszły sezon był bardzo deszczowy to udało się też złapać kilka słonecznych ślubów.

O pogodowym szczęściu mogą mówić Kaja i Grzegorz. Zaplanowali cudownie romantyczny ślub plenerowy w ogrodzie Rezydencji Solei w Poznaniu. To idealna sceneria, żeby powiedzieć sobie „TAK”. Jednak przechodzące tego dnia burze przysporzyły nam trochę stresu. Jeszcze 2 godziny przed uroczystością lało i szalała wichura. Ale po burzy zawsze wychodzi słońce, tym razem wyszło w idealnym momencie i zostało już do końca dnia.

Kaja i Grzegorz to cudna para, która na swój ślub przeleciała z Cypru. Radośni, kreatywni, pełni energii i luzu – tak też zaplanowali swój dzień. Stworzyli niesamowicie ciepłą atmosferę. Było widać, że nie mogą nacieszyć się sobą i swoimi gośćmi. Piękni, zakochani, doskonała pogoda, a ja nie miałam szansy porwać ich na zdjęcia dłużej niż na 3 minuty! Organizacja ślubu na odległość nie jest prostym zadaniem, ale Kai udało się to doskonale. Widać ile serca włożyła w detale, a nie wiecie jeszcze, że cała papeteria i oprawa graficzna tego dnia to dzieło właśnie samej Panny Młodej.

Po prostu muszę pokazać Wam choć mały fragment tego cudownego dnia. Praca z Kają i Grzegorzem oraz ich rodziną i przyjaciółmi to była czysta przyjemność.

Ślub i wesele – Rezydencja SoleiSolei Weddings 

Grafika – Mr&Mrs.design

Bukiet, wianek – Kwiaty i Miut

Oprawa muzyczna – Funtastic Events

ślub plenerowy solei
ślub plenerowy solei ślub plenerowy solei ślub plenerowy solei ślub plenerowy soleiślub plenerowy solei ślub plenerowy solei ślub plenerowy solei ślub plenerowy solei ślub plenerowy solei ślub plenerowy solei ślub plenerowy solei ślub plenerowy solei

ślub plenerowy solei ślub plenerowy solei ślub plenerowy solei ślub plenerowy solei ślub plenerowy solei ślub plenerowy solei ślub plenerowy solei ślub plenerowy solei ślub plenerowy solei ślub plenerowy solei ślub plenerowy solei ślub plenerowy solei ślub plenerowy solei ślub plenerowy solei ślub plenerowy solei ślub plenerowy solei ślub plenerowy solei ślub plenerowy solei ślub plenerowy solei

Copyright © 2024 Marta Kuchcińska Fotografia · Theme by 17th Avenue