Beata & Michał – wesele w Oazie na Strzeszynku

To już rok! Rzadko wracam do publikowania materiału po takim czasie, ale to jeden z moich ulubionych zeszłorocznych ślubów i naprawdę zależało mi, żeby się nim pochwalić.

To jeden z tych ślubów, gdzie wszystko układa się w ideał. Piękna para, Panna Młoda o urodzie księżniczki Disney’a, jakby żywcem wyjęta z bajki, co doskonale podkreśliła jedna z najlepszych poznańskich wizażystek Kasia Kałek – Dekert.  Ceremonia odbyła się z kolei w jednej z najpiękniejszych poznańskich świątyń – Kościele św. Wojciecha. Nie muszę chyba dodawać, że bardzo lubię pracować także w miejscu, gdzie odbyło się przyjęcie wesele, czyli w Restauracji Oaza na poznańskim Strzeszynku. Uroku dodały bardzo eleganckie dekoracje ze złotym motywem oraz oczywiście świetlisty napis LOVE.

Pamiętacie zeszłoroczne lato? Pogoda pozostawiała wiele do życzenia, a  to i tak mało powiedziane, bo lata mieliśmy rok temu tylko kilka dni. Dwa z nich zgarnęli Beata i Michał – jeden na swój ślub, drugi na sesję plenerową. Sesję zrealizowaliśmy w cudnych okolicznościach przyrody w niedalekiej okolicy Poznania.

fotograf ślubny Poznań fotograf ślubny Poznań fotograf ślubny Poznań fotograf ślubny Poznań zdjęcia ślubne poznań zdjęcia ślubne poznań zdjęcia ślubne poznań zdjęcia ślubne poznań zdjęcia ślubne poznań wesele Oaza Strzeszynek wesele Oaza Strzeszynek wesele Oaza Strzeszynek wesele Oaza Strzeszynek wesele Oaza Strzeszynek wesele Oaza Strzeszynek wesele Oaza Strzeszynek wesele Oaza Strzeszynek fotograf ślubny Poznań fotograf ślubny Poznań fotograf ślubny Poznań fotograf ślubny Poznań fotograf ślubny Poznań fotograf ślubny Poznań fotograf ślubny Poznań fotograf ślubny Poznań fotograf ślubny Poznań

Serdecznie zapraszam do współpracy Pary Młode z Wielkopolski i nie tylko. Przyjmuję zapisy na sezon ślubny 2019. Więcej materiałów ze zrealizowanych reportaży ślubnych znajdziecie tutaj: https://martakuchcinska.pl/sluby/

Copyright © 2024 Marta Kuchcińska Fotografia · Theme by 17th Avenue